Perfect Match

Idealne dopasowanie od Lechat Nails

Lechat Nails - Perfect Match

Lechat Nails to profesjonalna marka kosmetyczna oferujące produkty do stylizacji paznokci. W swojej ofercie posiada wiele produktów, które cieszą się ogromną popularnościa na rynku amerykańskim. Firma Lechat Nails istnieje od 1993 roku w Europie dostępna jest od 2014 roku, a w Polsce od 2018.
W ofercie znajdziemy takie produkty jak lakiery hybrydowe, klasyczne, metaliczne, termiczne, preparaty niezbędne do manicure oraz produkty do manicure tytanowego Perfect Match Powder DIP.

Wiodącymi produktami od Lechat Nails są produkty do manicure tytanowego. Dzięki długoletnim badaniom oraz ogromnemu doświadczeniu najlepszych ekspertów produkty wyróżnia przedewszystkim jakość oraz wysoka pigmentacja, która sprawia, że osiągniemy efekty krycia już za pierwszym razem! Dodatkowo wszystkie produkty posiadają atesty dermatologiczne co sprawia, że są w 100% bezpieczne i nie wywołują nie porządanych skutków.

Dzięki metodzie tytanowej jesteśmy w stanie uzyskać piękny, a zarazem wytrzymały manicure tytanowy. Dzięki pieknemu połyskowi Twoja stylizacja jest w stanie utrzymać się nawet do 4 tygodni. Główną zaletą tego systemu jest to, że nie wymaga on stosowania lampy LED ani UV. Zawarte również w tych produktach witaminy regenerują płytkę, wzmacniają ją oraz odżywiają. Idealnie nadają się dla osób, które mają problem z rozdwajaniem się paznokci. 

W Polsce firma Kosmetykshop  jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki Lechat Nails. Jeżeli masz pytania odnośnie produktów skontaktuj się znami telefonicznie lub mailowo.Chętnie opowiemy na Twoje pytania.